Wykonanie i serwery: Piotr Badowski

Strona główna          O mnie         Publikacje         Moi doktorzy        Kontakt

Zapraszam Państwa na kolejne spotkanie z cyklu

"Seminaria szkoleniowe PTD"

Zapraszam  wszystkich zainteresowanych na spotkanie w Gimnazjum i Liceum Programów Indywidualnych OLPI w Gdańsku Oliwie, ul. Polanki 124.

Spotkanie odbędzie się w środę, 13 kwietnia, w godzinach 16.30 – 18.30.

Temat: Specjalne potrzeby edukacyjne uczniów gimnazjów i liceów a holistyczne podejście w edukacji na przykładzie zespołu szkół programów indywidualnych w Gdańsku.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana praca zespołu szkół. Będzie możliwość spotkania z uczniami i nauczycielami, którzy opowiedzą owypracowanych przez siebie metodach ukierunkowanych na pokonywanie trudności edukacyjnych.

Spotkanie realizowane jest w ramach cyklicznego seminarium szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy i informacje: ptd@ptd.edu.pl