Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Strona główna     O nas     Co robimy     Kontakt     FAQ

Zostań członkiem Polskiego Towarzystwa Dysleksji


Polskie Towarzystwo Dysleksji zrzesza rodziców dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania, czyli z dysleksją rozwojową, oraz profesjonalistów: pedagogów, psychologów, logopedów i nauczycieli terapeutów. Członkami Towarzystwa mogą być również dorośli, którzy doświadczyli problemów w uczeniu się w okresie własnej edukacji.

Każda osoba chętna do współpracy, niezależnie od wykonywanego zawodu, jest mile widziana.

Towarzystwo jest organizacją opartą na pracy społecznej.


Co należy zrobić, by przystąpić do Polskiego Towarzystwa Dysleksji?


 - Należy pobrać deklarację członkowską .

 - Dokonać wpłaty składki członkowskiej w wysokości 100 zł za okres jednego roku na konto Państwa oddziału terenowego, a jeśli to nie jest możliwe, na    konto ZG w Gdańsku:

    Santander Bank Polska, 72 1090 1098 0000 0001 2264 3527

 - Przesłać wypełnioną deklarację wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres najbliższego oddziału terenowego lub do Zarządu Głównego PTD. Można to    również uczynić bezpośrednio na spotkaniu członków PTD.


Członkowie Towarzystwa mają niepowtarzalną okazję spotykania się w gronie osób zainteresowanych problematyką dysleksji, korzystania z wiedzy autorytetów w tej dziedzinie, wspólnego poszukiwania najlepszych rozwiązań, by potem wdrożyć je w swojej pracy z dzieckiem dyslektycznym. Ponadto:


    Korzystają z ulgi w opłatach za konferencje i szkolenia organizowane przez PTD.

    Mają możliwość uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach szkoleniowych, organizowanych przez oddziały PTD w całej Polsce.PARTNERZY Mail: ptd@ptd.edu.pl