Mail: ptd@ptd.edu.pl Strona główna     O nas     Co robimy     Kontakt     FAQ

Studia Podyplomowe - Wczesne wspomaganie oraz edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju

Na Uniwersytecie Gdańskim, który jest partnerem PTD od samego początku (prawie 30 lat!), ruszają ciekawe studia podyplomowe - Wczesne wspomaganie oraz edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju.

Studia adresowane są do absolwentów wyższych studiów (magisterskich lub licencjackich), którzy pracują lub przygotowują się do pracy w przedszkolach i szkołach (również integracyjnych), ośrodkach rewalidacyjno-wychowawczych, poradniach i innych placówkach zajmujących się edukacją i terapią dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych trudności w uczeniu się (np. dysleksja rozwojowa, dyskalkulia) oraz całościowych zaburzeń rozwoju (np. autyzm).

Pomysłodawcą studiów jest:

Prof. zw. dr hab. Marta Bogdanowicz

Kierownikiem studiów jest:

Prof. UG, dr hab. Małgorzata Lipowska

Polecamy!

☛Informacje, szczegóły, zapisy i wszystko inne, co potrzebne - na stronie UG

Wykonanie i administracja: Piotr Badowski