Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mail: ptd@ptd.edu.pl Strona główna     O nas     Co robimy     Kontakt     FAQ


 Polskie Towarzystwo Dysleksji, Oddział w Niepołomicach zaprasza rodziców, nauczycieli i specjalistów na warsztat szkoleniowy pt.: „Jak budować poczucie własnej wartości u dziecka?”


Warsztat odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. w godz. 17.00 20.00 w Laboratorium AktywnościSpołecznej w Niepołomicach, ul. Bocheńska 28.

Rola opiekunów – rodziców, babć/dziadków, nauczycieli – w budowaniu wysokiego poczucia własnej wartości u dziecka jest ogromna. Osoba, która ma wysokie poczucie własnej wartości wie, że zasługuje na szacunek i miłość. Taka osoba ma zaufanie do siebie, jest otwarta na ludzi i wyzwania. Zna swoje mocne strony, umie się cieszyć z sukcesów, ale akceptuje także swoje ograniczenia. Taka osoba nie czuje, że musi być zawsze idealna, pozwala sobie na błędy i umie z nich wyciągać wnioski. I co najważniejsze − taka osoba jest przekonana, że ma prawo do bycia szczęśliwą. Łatwiej jej dokonywać wyborów, które są w zgodzie z jej potrzebami, układać swoje życie tak, by móc z niego czerpać satysfakcję i radość. To, jakie mamy poczucie własnej wartości zależy w dużej mierze od tego, jak byliśmy wychowani.

Spotkanie pomaga odpowiedzieć na pytanie: co może robić opiekun, któremu zależy na budowaniu wysokiego poczucia własnej wartości u dziecka?

Warsztat oparty na scenariuszu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Prowadząca – mgr Agata Żeromska

Warunki zgłoszenia: rejestracja elektroniczna pod - linkiem 

Obowiązuje limit miejsc!

Koszt uczestnictwa jest bezpłatny

Kontakt z organizatorem: Maria Foryś – Przewodnicząca Niepołomickiego Oddziału PTD, tel.: 606 609 276, ptd.niepolomice@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Wykonanie i administracja: Piotr Badowski